Medarbetare

  • Mikael Andre
  • Säljansvarig Plast
  • 031-26 90 32
  • mikael@rbglasplast.se
  • Martin Hedin
  • Säljansvarig Glas
  • 031-26 90 33
  • martin@rbglasplast.se
  • Lisa Peterson
  • Säljare
  • 031-26 90 35
  • lisa@rbglasplast.se
  • Lotta Svensson
  • Säljare
  • 031-26 90 36
  • lotta@rbglasplast.se
  • Magnus Köllersen
  • Chaufför
  • 0761-90 79 47
  • info@rbglasplast.se
  • Denny Karlsson
  • Produktionsledare
  • 0703-36 44 91
  • denny@rbglasplast.se
  • Malin Berglind
  • Ekonomiansvarig
  • 031-26 90 37
  • malin@rbglasplast.se
  • Lisa Petterson
  • Platschef
  • 031-26 90 38
  • lisa.petersson@rbglasplast.se
  • Ola Anvegård
  • Affärsutveckling Glasgruppen
  • 0705-26 90 34
  • ola.anvegard@glasgruppen.se
  • Stina Wollenius
  • Koncern VD
  • 08-504 100 88
  • stina.wollenius@glasgruppen.se

Hitta din närmaste glasleverantör, klicka på ditt område på kartan och se i listan till vänster

map Norrbotten Västerbotten Jämtland Västernorrland Gävleborg Dalarna Värmland Uppsala Örebro Södermanland Stockholm Östergötland Västra Götaland Jönköping Gotland Kalmar Halland Kronoberg Skåne

Beställning

Beställ enkelt genom att fylla i vårt onlineformulär:


Direkt online!

För att beställa tillbehör besök vår tillbehörskatalog.

Tillbehörskatalogen

Föredrar du att hellre ladda hem en pdf finns även den möjligheten kvar: