Kontakt

  • Martin Hedin
  • Säljare
  • 031-26 90 33
  • martin@rbglasplast.se
  • Mattias Larsson
  • Säljare
  • 031-26 90 36
  • mattias@rbglasplast.se
  • Mikael Andre
  • Säljare Plast
  • 031-26 90 32
  • mikael@rbglasplast.se
  • Lisa Peterson
  • Säljare
  • 031-26 90 35
  • lisa@rbglasplast.se
  • Ola Anvegård
  • TF försäljningschef
  • 0705-26 90 34
  • ola@rbglasplast.se
  • Gunilla Järlebrant
  • Orderadministration
  • 031-26 90 30
  • gunilla@rbglasplast.se
  • Denny Karlsson
  • Produktionsledare
  • 0703-36 44 91
  • denny@rbglasplast.se
  • Johan Holmgren
  • Transportsamordnare
  • 0703-40 96 70
  • transport@rbglasplast.se
  • Magnus Köllersen
  • Chaufför
  • 0761-90 79 47
  • info@rbglasplast.se
  • Sebastian Börjesson
  • Chaufför
  • 031-26 90 30
  • info@rbglasplast.se
  • Malin Berglind
  • Ekonomiansvarig (Föräldraledig till oktober 2017)
  • 031-26 90 37
  • malin@rbglasplast.se
  • Stina Wollenius
  • VD
  • 08-504 100 88
  • stina.wollenius@glasgruppen.se
Hela gänget

RB Glas & Plast AB

Brodalsvägen 13C

433 38 PARTILLE

E-post: info@rbglasplast.se

Fax: 031-26 97 30

Ring: 031-26 90 30

Org. nr: 556013-1970

Hitta din närmaste glasleverantör, klicka på ditt område på kartan och se i listan till vänster

map Norrbotten Västerbotten Jämtland Västernorrland Gävleborg Dalarna Värmland Uppsala Örebro Södermanland Stockholm Östergötland Västra Götaland Jönköping Gotland Kalmar Halland Kronoberg Skåne

Beställning

Beställ enkelt genom att fylla i vårt onlineformulär:


Direkt online!

För att beställa tillbehör besök vår tillbehörskatalog.

Tillbehörskatalogen

Föredrar du att hellre ladda hem en pdf finns även den möjligheten kvar: